Новини

 • USAID ЛІНК зібрав разом фермерів і рестораторів Криму

  23 березня 2012, Сімферополь, АРК — Проект USAID ЛІНК організував семінар-зустріч кримських аграріїв і професіоналів ресторанно-готельного бізнесу для обговорення можливих точок дотику та співпраці.


 • USAID ЛІНК провів семінар з питань обслуговування інвестицій для працівників InvestUkraine

  21-22 березня 2012, Київ — П’ятнадцять службовців InvestUkraine та інших підрозділів Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України відвідали заняття семінару “Обслуговування інвестицій”, організованого USAID ЛІНК.


 • ВР прийняла Закон про індустріальні парки, розроблений за участю USAID ЛІНК

  22 березня 2012, Київ — Верховна Рада 271 голосом з 415 депутатів, що зареєструвалися, ухвалила в цілому проект закону № 8396 “Про індустріальні парки”, підготовлений за участі USAID ЛІНК, який, як очікується, сприятиме створенню робочих місць і залученню інвестицій.


 • За круглим столом у Луганську обговорили розвиток системи закупівель

  20 березня 2012, Луганськ — Доповіддю про стратегію розвитку системи держзакупівель експерти USAID ЛІНК задали тон роботі круглого столу “Актуальні питання розвитку системи державних закупівель в Україні”.


 • Семінари USAID ЛІНК щодо законодавчих нововведень набувають популярності

  13 березня 2012, Коктебель / 15 березня 2012, Керч, АРК — Напередодні туристичного сезону семінари щодо нових правил ведення обліку та оподаткування послуг тимчасового розміщенняв зібрали 250 підприємців, власників і керуючих малими готелями і гостьовими будинками в Коктебелі та Керчі.


 • Рівне та Луцьк обговорили співробітництво у залученні інвестицій та місцевому економічному розвитку

  15 березня 2012, Рівне — Представники місцевого самоврядування двох сусідніх обласних центрів – Луцька та Рівного – зустрілись для обговорення можливостей для залучення інвестицій та місцевого економічного розвитку у співпраці між двома містами.


 • USAID ЛІНК бере участь у розробці пішохідної туристичної зони в Бахчисараї

  14 березня 2012, Бахчисарай, АРК — Експерти USAID ЛІНК надали підтримку робочій групі зі створення пішохідної туристичної зони в історичному центрі Бахчисарая.


 • USAID ЛІНК провів другий семінар з інтернет-маркетингу для туристичних компаній

  14 березня 2012, Сімферополь, АРК — USAID ЛІНК провів другий семінар з ефективного маркетингу в інтернеті для директорів і менеджерів туристичних компаній, що займаються продажем туристичних продуктів через онлайнові ресурси.


 • USAID ЛІНК допомагає малим готелям просувати себе через мережу Фейсбук

  12 березня 2012, Сімферополь, АРК — USAID ЛІНК, спільно з Асоціацією малих готелів Криму і веб-студією Kport, провели семінар з використання соціальної мережі Фейсбук для просування малих готелів і гостьових будинків.


 • Подільсько-Буковинське намисто прикрасило український павільйон на ITB

  7-11 березня 2012, Берлін, Німеччина — Кам’янець-Подільський, Хотин і Чернівці – три міста Буковинсько-Подільського регіону – представили себе як спільну туристичну дестинацію на 46-й Міжнародній туристичній біржі – ITB Berlin – одній з найголовніших виставок у світі в галузі туризму.


 • USAID ЛІНК провів ще один семінар для гідів у Буковинсько-Подільському регіоні

  1-9 березня 2012, Чернівці — USAID ЛІНК провів курс “Обмін кращими практиками проведення екскурсій” для 14 англомовних гідів з буковинської столиці, щоб навчити їх міжнародним стандартам професії. Дванадцять з 14 успішно склали іспити на отримання міжнародного сертифікату Всесвітньої федерації асоціацій туристичних гідів (WFTGA).


 • Посольство США організувало виставку кримськотатарського мистецтва

  6 березня 2012, Київ — Посол США Джон Ф. Теффт відкрив виставку кримськотатарського мистецтва під час заходу, названого “інаугураційним” для приміщення відповідного призначення у новому Посольстві США.


 • USAID ЛІНК провів майстер-клас з бізнес-планування

  6 березня 2012, c. Маленьке, Сімферопольський р-н, АРК — Радник із конкурентоспроможності проекту USAID ЛІНК Віталій Рутус провів майстер-клас із бізнес-планування для студентів Кримського агропромислового коледжу.


 • USAID ЛІНК взяв участь у XXI міжнародній виставці "Крим. Курорти. Туризм"

  29 лютого – 1 березня 2012, Ялта, АРК — Фахівці проекту USAID ЛІНК взяли участь в роботі XXI міжнародної туристичної виставки, що її провело Міністерство курортів і туризму Криму в Ялті.


 • Робоча група з інвестиційної діяльності та зовнішніх зносин Одеської області обговорила впровадження придунайської економічної стратегії

  1 березня 2012, Одеса — Тимчасова робоча група “Забезпечення інвестиційної діяльності та розвитку зовнішніх зносин” Регіонального комітету економічних реформ Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) обговорила впровадження Стратегії конкурентоспроможності та економічного розвитку Придунайського субрегіону, проект якої підготовлений з допомогою USAID ЛІНК та очікує затвердження Одеською обласною радою.

сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 →
наступні  15 →         остання »
Записів/сторінок - 638 / 43
Показані записи - 1 .. 15