Новини та події » Заплановані заходи
Заплановані заходи

 • Зміни законодавства щодо роботи готелів

  2 квітня 2012, Заозерне, АРК — Семінар щодо змін релевантного законодавства для власників і менеджерів готелів.


 • Експрес-курс з брендингу

  4 квітня 2012, Алчевськ, Луганська область — Експрес-курс з брендингу для органів місцевого самоврядування Центрально-Луганського субрегіону: навчання працівників, відповідальних за комунікацію та розробку промо-матеріалів, основним правилам використання бренду субрегіону та його візуальних елементів (лого, шрифти, шаблони тощо).


 • Податкове законодавство для туристичних компаній

  4 квітня 2012, Сімферополь, АРК — Семінар щодо податкового законодавства та його застосування для туристичних компаній.


 • Експрес-курс з брендингу

  5 квітня 2012, Лисичанськ, Луганська область — Експрес-курс з брендингу для органів місцевого самоврядування субрегіону Інноваційний Донбас (Північно-західний субрегіон Луганської області): навчання працівників, відповідальних за комунікацію та розробку промо-матеріалів, основним правилам використання бренду субрегіону та його візуальних елементів (лого, шрифти, шаблони тощо).


 • Зміни законодавства щодо роботи готелів

  9 квітня 2012, Миколаївка, АРК — Семінар щодо змін релевантного законодавства для власників і менеджерів готелів.


 • Відповідальність та підзвітність у сфері державних закупівель

  10 квітня 2012, Київ — Круглий стіл “Відповідальність та підзвітність у сфері державних закупівель” для урядовців, які мають стосунок до питань закупівель, фінансового управління, процедур нагляду та аудиту: обговорення можливості врахувати у Стратегії розвитку системи державних закупівель імовірні реформи в управлінні державними фінансами, а також можливу еволюцію системи зовнішнього контролю та стратегій боротьби з корупцією. Місце проведення: готель “Київ”, вул. Грушевського, 26/1; початок о 10:00.


 • Електронні закупівлі – шлях до впровадження електронного урядування

  11 квітня 2012, Київ — Круглий стіл “Електронні закупівлі – шлях до впровадження електронного урядування” для урядовців, які мають стосунок до питань електронних закупівель та електронного врядування, а також представників приватного сектору, організацій громадянського суспільства, інших зацікавлених осіб: обговорення шляхів координації запровадження електронних закупівель відповідно до Стратегії розвитку системи державних закупівель зі стратегією електронного врядування в Україні. Місце проведення: готель “Київ”, вул. Грушевського, 26/1; початок о 10:00.


 • Громадський нагляд у сфері державних закупівель: тенденції в сучасній практиці та Україна

  11 квітня 2012, Київ — Круглий стіл “Громадський нагляд у сфері державних закупівель: тенденції в сучасній практиці та Україна” для представників організацій громадянського суспільства та інших неурядових організацій, уряду, інших зацікавлених осіб: обговорення шляхів забезпечення дієвого нагляду за державними закупівлями з боку громадянського суспільства у Стратегії розвитку системи державних закупівель. Місце проведення: готель “Київ”, вул. Грушевського, 26/1; початок о 14:00.


 • Підвищення стандартів обслуговування в ресторанно-готельному бізнесі

  11-12 квітня 2012, Судак, АРК — Семінар з підвищення якості послуг у готельно-ресторанному секторі для власників і менеджерів готелів та ресторанів.


 • Сталі ефективні закупівлі в Україні

  12 квітня 2012, Київ — Круглий стіл “Сталі ефективні закупівлі в Україні” для урядовців, які мають стосунок до питань державних закупівель, соціально-економічного розвитку та захисту довкілля, а також представників приватного сектору, організацій громадянського суспільства, інших зацікавлених осіб: обговорення можливостей координації Стратегії розвитку системи державних закупівель зі стратегіями соціально-економічного розвитку та захисту довкілля, підтримки цих стратегій. Місце проведення: Торгово-промислова палата України, вул. Велика Житомирська, 33; початок о 10:00.


 • Майстерня "Масові комунікації та PR в промоції туристичних дестинацій"

  19-20 квітня 2012, Кам’янець-Подільський, Хмельницька область — Всеукраїнська майстерня “Масові комунікації та PR в промоції туристичних дестинацій” для працівників органів влади та місцевого самоврядування регіонів- і муніципалітетів-партнерів USAID ЛІНК, відповідальних за розвиток туристичної сфери, а також журналістів, що пишуть про туризм: ознайомлення учасників із сучасними методиками промоції туристичних дестинацій через ЗМІ та навчання їх відповідним PR-технологіям з кінцевою метою збільшення припливу туристів до зазначених дестинацій.


 • Porta Temporis 2012

  20-22 квітня 2012, Кам’янець-Подільський, Хмельницька область — Міжнародний історичний фестиваль “Porta Temporis 2012”, присвячений 650-річчю битви на Синіх Водах: надання підтримки фестивалю.


 • Навчальна поїздка до Луцького ДЦ

  25-26 квітня 2012, Луцьк — Навчальна поїздка до Луцького дозвільного центру для представників дозвільних центрів у Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях: обмін найкращими практиками функціонування дозвільних центрів, обговорення останніх змін у законодавстві, що стосується дозвільної системи.


 • Розгляд проекту стратегії Придунайського субрегону Одеською обласною радою

  27 квітня 2012, Одеса — Розгляд Одеською обласною радою проекту Стратегії конкурентоспроможності та економічного розвитку Придунайського субрегіону, який підготовлений з допомогою USAID ЛІНК.


 • Семінар з виноградарства

  27 квітня 2012, Бахчисарайський район, АРК — Семінар з вирощування винограду та презентація перекладу італійського підручника з виноградаства для фермерів та інших сільгоспвиробників.

сторінки: 1 2 →

Записів/сторінок - 17 / 2
Показані записи - 1 .. 15