Прес-центр » Історії успіху
Історії успіху
  • РЕЄСТР ПРАВ НА НЕРУХОМІСТЬ: ОДИН ЗА ВСІ!
   19 жовтня 2011 р. проект USAID "Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність" (USAID ЛІНК) і Державна реєстраційна служба України підписали Протокол про співробітництво, "бажаючи об'єднати зусилля з метою формування в Україні єдиної системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та створення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно"
  • ПІДТРИМКА КРИМСЬКИХ РЕМЕСЕЛ
   Робота USAID ЛІНК значною мірою спрямована на збереження кримських традиційних ремесел – невід'ємної частини місцевої культури. Об'єднуючи зусилля з Ремісничої палатою Криму в просуванні ремісництва, Проект, в кінцевому рахунку, надає підтримку розвитку всього туристичного сектору на півострові.
  • ДОБРЕ СПЛАНОВАНИЙ ЕКСПРОМТ
   Півтора десятка років величезний – понад 170 га – колишній майданчик будівництва атомної станції в Теплодарі Одеської області перебував у забутті, покинутий оригінальним проектом і майже нестривожений новими. Хоча місцева влада робила все можливе, щоб змінити ситуацію, серйозні інвестори "відкрили" місто та його інвестиційні можливості лише після того, як проект USAID "Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність" (USAID ЛІНК) допоміг Теплодару розробити стратегію економічного розвитку та створив концептуальний дизайн майданчика.
  • БАХЧИСАРАЙСЬКИЙ ТІЦ: ВІДРОДЖЕННЯ СЛАВИ
   10 червня 2011 р. у Бахчисараї, АРК, урочисто відкрито створений з допомогою USAID ЛІНК і Чеської Республіки Туристично-інформаційний центр (ТІЦ), що дає право розраховувати на збільшення притоку туристів і створення нових робочих місць.
  • НОВІ МОЖЛИВОСТІ НА СТАРІЙ ЗЕМЛІ
   Професійні консультації USAID ЛІНК допомагають кримському фермеру диверсифікувати вирощувані культури й створити сприятливі умови для розширення бізнесу.
  • В УКРАЇНІ РОЗПОЧАТА ПРОГРАМА КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЇ НАУКОВИХ РОЗРОБОК – "ІННОВАЦІЙНИЙ ВАУЧЕР"
   Київ, 25 травня 2011 ― Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність" (USAID ЛІНК) оголошує про початок реалізації в Україні своєї нової ініціативи – сприяння комерціалізації наукових розробок. З цією метою Проект започатковує інтенсивну, цілеспрямовану програму заходів з підвищення рівня обізнаності учасників, пошуку й підбору партнерів ("match-making") і фінансування нових партнерств між українськими науково-дослідними закладами та малими й середніми підприємствами (МСП).
  • РОЗВИТОК ФЕСТИВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ ЯК ШЛЯХ ДО САМОРЕАЛІЗАЦІЇ
   USAID ЛІНК сприяє розвитку подієвого туризму в Криму шляхом підтримки приватних підприємців.
  • ГАМАНЕЦЬ ЯК ДЖЕРЕЛО ДОХОДУ
   Різноманітні зусилля USAID ЛІНК, спрямовані на розвиток місцевого сектору ремесел і сувенірів у Криму, поступово приносять результати, серед яких – зміна ставлення майстрів до своєї продукції та її продажу. Як наслідок, залишаючись мистецтвом, робота стає дохідним бізнесом, а не хобі
  • ПОШУК ІНВЕСТИЦІЙ: МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА
   14 січня 2011 р. група українських менеджерів після навчання за проектом USAID ЛІНК зустрілась у київському "Президент Готелі" з групою інвесторів, застосувавши нові навички у спробі забезпечити фінансування своїм інвестиційним проектам.
  • ЛОКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО РІВНЯ
   Під час свого візиту до Китаю у вересні 2010 р. Президент Янукович підписав ряд документів щодо українсько-китайського співробітництва, у тому числі угоду про будівництво парогазової електростанції у кримському місті Щолкіне. Очікується, що електростанція сприятиме не тільки подальшому розвитку Щолкінського індустріального парку, але й розвитку промисловості всього Східного Криму.
сторінки: 1 2 3 4 →

Записів/сторінок - 33 / 4
Показані записи - 1 .. 10