Прес-центр » Відео
Відео

USAID ЛІНК навчав кам’янецьких і хотинських гідів

ВІДЕО: 16-24 лютого 2012  у Кам’янці-Подільському, Хмельницька область, тринадцять гідів з Кам’янця-Подільського та сусіднього Хотина Чернівецької області пройшли курс USAID ЛІНК “Обмін кращими практиками проведення екскурсій” та взяли участь в екзаменах для міжнародної сертифікації.

Інтерв’ю Джефрі Луббі Чорноморській телерадіокомпанії

ВІДЕО: 6 лютого 2012 р. у Сімферополі директор Кримського офісу USAID ЛІНК Джефрі Луббі дав інтерв’ю Чорноморській телерадіокомпанії.

Джерело: Канал YouTube “Чорноморська телерадіокомпанія”

 

Відкриття виставки Марії Корнієнко

ВІДЕО: 2 лютого 2012 р. у Сімферополі Марія Корнієнко, кримська майстриня з виробів із натуральної шкіри, яка проживає і працює у Феодосії, відкрила свою персональну виставку картин і аксесуарів зі шкіри та хутра. Виставка проходить за сприяння проекту USAID ЛІНК в рамках підтримки кримських майстрів у створенні привабливих для туристів і конкурентоспроможних кримських сувенірів.

Джерело: Канал YouTube “Аргументы недели – Крым”

 

Єдиний дозвільний центр

ВІДЕО: Єдині дозвільні центри в Україні допомагають підприємцям заощадити гроші та час на отриманні документів дозвільного характеру, що дає можливість більшій кількості малих підприємств ставати успішними й розвиватись.

Джерело: YouTube Chemonics International Channel

 

Перетворення у громаді

ВІДЕО: Завдяки значній іноземній інвестиції з Португалії, яку допомогла залучити місцева влада, у західноукраїнському містечку відбулися позитивні перетворення.

Джерело: YouTube Chemonics International Channel

 

Змістовна Україна. Коростень

Джерело: YouTube Securiting Channel

 

Проміжна оцінка проекту ЛІНК агентством USAID

ВІДЕО: Зустріч Херсонського міського голови Володимира Сальдо з фахівцем з управління проектами місії USAID Ганною Богдановою під час її візиту до Херсона в рамках проміжної оцінки агентством проекту USAID ЛІНК.

Джерело: ТРК ВТВ плюс