Завдання та заходи » Сприяння вітчизняним та іноземним інвестиціям
Сприяння вітчизняним та іноземним інвестиціям

Огляд діяльності

Конкуренція за прямі іноземні інвестиції ставатиме дедалі більш інтенсивною, враховуючи спад економіки, що був викликаний глобальною кризою. Для того, щоб мати змогу змагатися, Україна має навчитися презентувати свої активи більш чітко, вміти логічно їх організувати та пропонувати їх тим інвесторам, що шукають ефективності в ці непрості економічні часи. За допомогою процесу планування підвищення конкурентоспроможності ми допоможемо регіонам та містам навчитись визначати, організовувати, готувати, покращувати, просувати та надавати конкурентоздатні активи України інвесторам. Громади бажають залучати ті інвестиції, що відповідають баченню їхньої довгострокової перспективи, що можуть примножити ресурси та активи регіону, додають інноваційну складову та можливість створювати додану вартість, ті, що зрештою відповідають потребам енерго-ефективності регіону та нормам охорони довколишнього середовища. За допомогою процесу регіонального планування підвищення конкурентоспроможності ми допоможемо нашим партнерам визначати та вміти кваліфіковано працювати зі стратегічними інвестиціями, що матимуть найбільш широкий позитивний вплив на місцеву громаду.

Для підтримки цього підходу наші радники впроваджують ініціативу ЛІНКу по створенню та вдосконаленню регіональних інвестиційних агенцій та місцевих / регіональних відділів економічного розвитку. Ми збудуємо місцеву та регіональну мережу фахівців, надаючи можливість тренінгів для спеціалістів, що просувають свої регіони, готують та організовують свої активи та укладають справжні угоди. З допомогою наших партнерів-аналітиків ми збиратимемо та інвентаризуватимемо дані для інвестицій.

Компоненти ініціативи проекту по залученню прямих іноземних інвестицій

1.             Навчальна програма для фахівців із залучення інвестицій

2.             Семінари з інвестицій для міст та регіонів-партнерів

3.             Концептуальні дизайни інвестиційного майна 

4.             Консультування міст та регіонів-партнерів з питань інвестування

5.             База даних інвестиційного майна   

6.             Національний інвестиційний портал

7.             Партнерства на місцевому, регіональному та національному рівнях

1. Навчальна програма для фахівців із залучення інвестицій   

 •  
  • Інтенсивний інтерактивний професійний тренінг для фахівців із залучення інвестицій, що триває впродовж 6 місяців   
  • Чотири 3-денних теоретично-практичних семінарів 
  • Дев'ять практичних домашніх завдань   
  • Навчальна поїдка до Чеської Республіки  
  • Іспити: письмовий тест для сканування знань, отриманих під час семінарів, а також презентація інвестиційного продукту перед комісію

Різноманітні економічні аналізи, методологія стратегічного планування, підготовка планів дій, розробка інвестиційного продукту, базові знання про маркетинг та просування інвестиційних можливостей регіону

Перший цикл програми - жовтень 2009 - квітень 2010 (завершено)
Другий цикл програми - травень-вересень 2010
Третій цикл програми - листопад 2010 - квітень 2011

2. Семінари з залучення інвестицій для міст та регіонів-партнерів

На місцевому рівні ЛІНК починає процес будівництва «потужностей» для залучення інвестицій під час стратегічного планування в кожному місті та регіоні, з якими працює проект. Експерти проекту ЛІНК заохочують всі регіони та нові міста-партнери включати залучення інвестицій в низку високих пріоритетів, проводячи 1- чи 2-денні семінари для міст та регіонів-партнерів, що розкривають тему залучення інвестицій. ЛІНК також залучає експертів з земельних питань, залучення інвестицій, конкурентоспроможності, тощо, під час процесу стратегічного планування. 

ЛІНК провів подібні тренінги для таких містах та регіонів: Саки, Керч, Бахчисарай (місто та район), Теплодар, Одеса (місто та область), Стаханов, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лісічанськ, Алчевськ, тощо. Планується проведення тренінгів для представників міст Феодосія та Севастополь, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької, Волинської та Рівненської  областей.

3. Концептуальний дизайн інвестиційного майна

 • Бачення місцевої влади щодо розвитку місцевої промисловості, а також території в цілому 
 • Попереднє ТЕО
 • Аналіз ризиків
 • Візуалізація - виконує функцію чудових промоцій них матеріалів, показуючи бачення та серйозну налаштованість місцевої влади 

4. Консультування міст та регіонів-партнерів з питань інвестування

 • Юридичний аналіз земельно-правових режимів, консультування по іншим земельним питанням 
 • Розробка інвестиційних планів дій / маркетингових планів / територіальний маркетинг 
 • Розробка дорожньої карти інвестора / підготовка та допомога під час візитів на ділянку / спілкування з інвестором
 • Сприяння в встановленні контактів між структурами, відповідальними за залучення інвестицій на всіх рівнях 

 5. База даних інвестиційного майна (http://investmentproperty.in.ua)

 • Інтернет-платформа для розміщення інформації про об'єкти нерухомості
 • Легкий та зручний спосіб просувати свої пропозиції  
 • Реєстрація дозволяє вносити дані, змінювати інформацію, адмініструвати свою інформацію

6. Національний інвестиційний портал

Наразі ЛІНК працює над створенням Національного інвестиційного порталу у співпраці з фахівцями з залучення інвестиції національного та місцевого рівня.

 • Уніфікований національний інвестиційний портал
 • Інтерактивний інструмент для інвесторів, бізнесу та спеціалістів з місцевого економічного розвитку
 • Модернізовані бази даних інвестиційних пропозицій, нерухомості, постачальників / GIS
 • Дорожня карта для інвесторів - норми та процедури  
 • Національний та регіональні рівні інформації / пріоритетні сектори економіки  

 • USAID ЛІНК провів семінар з питань обслуговування інвестицій для працівників InvestUkraine

  21-22 березня 2012, Київ — П’ятнадцять службовців InvestUkraine та інших підрозділів Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України відвідали заняття семінару “Обслуговування інвестицій”, організованого USAID ЛІНК.


 • USAID ЛІНК навчав персонал InvestUkraine обробці запитів

  25-26 січня 2012, Київ — USAID ЛІНК провів семінар “Управління відносинами з клієнтами та обробка інвестиційних запитів” для дев’яти службовців маркетингового підрозділу InvestUkraine.


 • USAID ЛІНК провів другий семінар для “чемпіонів залучення стратегічних інвестицій”

  14-16 грудня 2011, Буча, Київська область — USAID ЛІНК провів другий семінар – “Підготовка та адаптація пропозицій” – для 13 учасників нової програми проекту – “Чемпіони залучення стратегічних інвестицій в Україні”.


 • USAID ЛІНК взяв участь у Дунайському інвестиційному форумі

  25-27 листопада 2011, Одеса — Директор проекту USAID ЛІНК Говард Окман зробив доповідь на Дунайському інвестиційному форумі, яку присвятив важливості розвитку бізнесу в регіоні.


 • USAID ЛІНК розпочав реалізацію ініціативи “Чемпіони залучення стратегічних інвестицій в Україні”

  23-25 листопада 2011, Ірпінь, Київська область — USAID ЛІНК розпочав реалізацію програми інтенсивної професійної підготовки та технічної допомоги в галузі просування стратегічних інвестицій для випускників своїх попередніх навчальних курсів для фахівців із залучення прямих іноземних інвестицій.


 • Директор і радник USAID ЛІНК виступили на Харківському економічному форумі

  30 вересня 2011, Харків — Директор і радник з питань інвестицій USAID ЛІНК виступили на Третьому міжнародному економічному форумі “Інновації, інвестиції, харківські ініціативи”.


 • USAID ЛІНК провів другу конференцію з національного інвестиційного порталу

  27-29 вересня 2011, Одеса — USAID ЛІНК зібрав близько 100 спеціалістів зі сприяння інвестиціям з усієї України, у тому числі з місцевих, регіональних та національних органів влади, щоб допомогти їм оволодіти Українським інвестиційним порталом – електронним інструментом просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій (http://investinukraine.com.ua/).


 • Підтриманий USAID ЛІНК інвестиційний проект із Севастополя переміг за очками на засіданні Клубу приватних інвесторів у Києві

  29 вересня 2011, Севастополь/Київ — Один з трьох інвестиційних проектів із Севастополя, підтриманих USAID ЛІНК, став найкращим за балами, отриманими від приблизно сотні бізнес-янголів, які взяли участь у засіданні Клубу приватних інвесторів Startup.UA у Києві. Разом того вечора їхні власники презентували 14 проектів.


 • USAID ЛІНК провів у Полтаві семінар на тему "Земля для інвестицій"

  9 вересня 2011, Полтава — USAID ЛІНК провів семінар “Земля для інвестицій: підготовка та маркетинг продукту” для близько 30 представників районів і міст Полтавської області.


 • USAID ЛІНК презентував концепцію стратегічного розвитку одеських портів

  23 серпня 2011, Одеса — USAID ЛІНК презентував концепцію стратегічного розвитку для Одеського морського торговельного порту, пов’язану з розвитком сухого порту і розвитком міста.


 • USAID ЛІНК учив посадовців Полтавської області користуватися інвестиційним порталом

  23 серпня 2011, Полтава — USAID ЛІНК провів заняття для фахівців із сприяння інвестиціям місцевих і регіональних органів влади з використання Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.


 • USAID ЛІНК провів у Івано-Франківську семінар на тему "Земля для інвестицій"

  28 липня 2011, Івано-Франківськ — USAID ЛІНК провів семінар “Земля для інвестицій: підготовка та маркетинг продукту” для представників районів і міст Івано-Франківської області.


 • USAID ЛІНК навчав севастопольські компанії бізнес-плануванню

  25 липня 2011 — У Севастополі USAID ЛІНК провів навчання та консультації з бізнес-планування для власників інвестиційних проектів із севастопольських компаній. Навчання проведено в рамках допомоги USAID ЛІНК місту у підготовці до міжнародного інвестиційного форуму в Севастополі.


 • Українські службовці вивчали практику економічного розвитку в Шотландії

  28 червня – 1 липня 2011 — USAID ЛІНК організував і провів навчальну поїздку до Шотландії групи відповідальних посадовців, які займаються питаннями економічного розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях, для вивчення шотландського досвіду сприяння регіональній конкурентоспроможності та місцевому економічному розвитку, заохочення підприємництва та інвестицій.


 • USAID ЛІНК презентував бета-версію Національного інвестиційного порталу

  26-27 травня 2011 — На конференції в київському передмісті Ірпінь USAID ЛІНК презентував бета-версію Національного інвестиційного порталу близько 50 інвестиційним спеціалістам управлінь економіки з майже усієї України.

сторінки: 1 2 3 4 →

Записів/сторінок - 54 / 4
Показані записи - 1 .. 15

Корисні посилання