Завдання та заходи » Сприяння вітчизняним та іноземним інвестиціям » "Чемпіони залучення стратегічних інвестицій в Україні"
"Чемпіони залучення стратегічних інвестицій в Україні"

Ініціатива “Чемпіони залучення стратегічних інвестицій в Україні”

Проект USAID ЛІНК планує розпочати ініціативу “Чемпіони залучення стратегічних інвестицій в Україні” – програму інтенсивної професійної підготовки та технічної допомоги в галузі просування стратегічних інвестицій. Ця програма, яка є продовженням програм сприяння залученню інвестицій в рамках проектів USAID ЕРМ та ЛІНК, в основному присвячена організації ефективного маркетингу стратегічних інвестицій, підготовці та адаптації пропозицій до потреб інвестора, наданню послуг та веденню переговорів щодо перспектив інвестування та укладанню інвестиційних угод.

Програма поділена на чотири теми/блоки:

  1. Маркетинг та просування стратегічних інвестицій.
  2. Підготовка та адаптація пропозицій.
  3. Взаємодія з інвестором.
  4. Участь у інвестиційних ярмарках.

До участі в програмі запрошуються міста, регіони та організації – партнери USAID ЛІНК, що мають професійно підготовлений персонал з просування інвестицій (випускники згаданих попередніх програм USAID), можуть запропонувати принаймні дві ділянки, призначені для промислового розвитку, з чітко визначеною формою власності, а також продемонструють політичну волю щодо надання ресурсів, необхідних для завершення програми та підтримки реалізації її цілей.

Період проведення програми: жовтень – березень 2011 року.

Якщо Ви зацікавлені в участі у нашій програмі, будь ласка, звертайтесь до Ксенії Сидоркіної, головного радника з питань інвестицій USAID ЛІНК, електронною поштою: або телефоном: +380 44 425 4747.

 Завантажити форму заявки на участь у програмі (363 kB).

Кінцевий термін подання заявок на участь – 27 вересня 2011 року, о 10:00 годині. До заявки, будь ласка, додайте коротке резюме учасника та опис двох ділянок. Однією з умов участі є також наявність відповідної інформації на інвестиційному порталі investinukraine.com.ua – профілю регіону та двох запропонованих ділянок.