Завдання та заходи » Сприяння реформам на національному рівні
Сприяння реформам на національному рівні

До уваги ЗМІ

USAID ЛІНК запрошує ЗМІ до висвітлення круглих столів з питань державних закупівель, що відбудуться у Києві у квітні цього року, інформацію про які подано нижче.

Прохання до представників ЗМІ, які мають намір взяти участь у круглих столах, повідомити про це електронною поштою на адресу або телефоном (044) 425 4747 begin_of_the_skype_highlighting            (044) 425 4747      end_of_the_skype_highlighting, зазначивши назву круглого столу.

 

Круглий стіл “Електронні закупівлі – шлях до впровадження електронного урядування”

Київ — 11 квітня 2012 р. у готелі “Київ”, вул. Грушевського, 26/1, відбудеться круглий стіл “Електронні закупівлі – шлях до впровадження електронного урядування”, організований проектом USAID ЛІНК у співпраці з Національним центром електронного урядування. Початок о 10:00, реєстрація о 9:30.

Мета круглого столу – обговорити, яким чином Стратегію розвитку системи державних закупівель можна узгодити зі Стратегією розвитку електронного урядування в Україні, у тому числі через упровадження електронних закупівель.

Взяти участь у роботі круглого столу запрошено урядовців, які мають стосунок до питань електронних закупівель та електронного врядування, а також представників приватного сектору, організацій громадянського суспільства, інших зацікавлених осіб.

Для обговорення запропоновані такі питання:

 • Електронні закупівлі в Україні: стан справ, проблеми та переваги.
 • Елементи концепції електронного врядування в Україні.
 • Можливі шляхи впровадження електронних закупівель в Україні.
 • Стратегічні кроки з упровадження електронних закупівель: приклади інших країн.

 

Круглий стіл “Громадський нагляд у сфері державних закупівель: тенденції в сучасній практиці та Україна”

Київ —11 квітня 2012 р. у готелі “Київ”, вул. Грушевського, 26/1, відбудеться круглий стіл “Громадський нагляд у сфері державних закупівель: тенденції в сучасній практиці та Україна”, організований проектом USAID ЛІНК. Початок о 14:00, реєстрація о 13:30.

Мета круглого столу – обговорити роль громадянського суспільства у сприянні ефективним державним закупівлям в Україні та визначити, яким чином цю роль громадянського суспільства можна передбачити у Стратегії розвитку системи державних закупівель.

Взяти участь у роботі круглого столу запрошено представників організацій громадянського суспільства та інших неурядових організацій, урядовців, інших зацікавлених осіб.

Для обговорення запропоновані такі питання:

 • Розробка стратегії з розвитку системи державних закупівель в Україні.
 • Результати громадського моніторингу державних закупівель – як можна використати ці результати?
 • Приклади громадського нагляду за державними закупівлями в інших країнах.
 • Досвід громадського нагляду за державними закупівлями у секторі охорони здоров’я.
 • Координація з іншими громадськими ініціативами (охорона довкілля, енергоефективність, розвиток малого бізнесу тощо).
 • Стратегія як можливість покращити ситуацію щодо участі громадськості у формуванні та реалізації політики у сфері державних закупівель.

 

Круглий стіл “Сталі ефективні закупівлі в Україні”

Київ —12 квітня 2012 р. у Торгово-промисловій палаті України, вул. Велика Житомирська, 33, відбудеться круглий стіл “Сталі ефективні закупівлі в Україні”, організований проектом USAID ЛІНК спільно з ТПП. Початок о 10:00, реєстрація о 9:30.

Мета круглого столу – обговорити, яким чином система державних закупівель може сприяти досягненню Україною важливих цілей її стабільного розвитку (охорони довкілля, енергоефективності, зменшення шкідливих викидів, розвитку малого бізнесу, дотримання стандартів умов праці тощо), і як ці цілі можуть знайти своє відображення у Стратегії розвитку системи державних закупівель України.

Взяти участь у роботі круглого столу запрошено урядовців, які мають стосунок до питань державних закупівель, соціально-економічного розвитку та захисту довкілля, членів ТПП України, а також представників приватного сектору, організацій громадянського суспільства, інших зацікавлених осіб.

Для обговорення запропоновані такі питання:

 • ”Сталі закупівлі” та їх значення для України.
 • ”Зелені закупівлі”:
  • ”Зелені закупівлі” як інструмент підвищення енергоефективності в Україні.
  • Розробка стандартів “зеленого будівництва” в Україні: роль державних закупівель.
  • Сприяння розвитку “чистого виробництва” за допомогою зелених закупівель.
 • Державні закупівлі та соціально-економічна політика:
  • Державні закупівлі як засіб сприяння розвитку малого та середнього бізнесу: міжнародний досвід та можливості застосування в Україні.
  • Соціальна відповідальність підприємств та уряду.


 • ВР прийняла Закон про індустріальні парки, розроблений за участю USAID ЛІНК

  22 березня 2012, Київ — Верховна Рада 271 голосом з 415 депутатів, що зареєструвалися, ухвалила в цілому проект закону № 8396 “Про індустріальні парки”, підготовлений за участі USAID ЛІНК, який, як очікується, сприятиме створенню робочих місць і залученню інвестицій.


 • За круглим столом у Луганську обговорили розвиток системи закупівель

  20 березня 2012, Луганськ — Доповіддю про стратегію розвитку системи держзакупівель експерти USAID ЛІНК задали тон роботі круглого столу “Актуальні питання розвитку системи державних закупівель в Україні”.


 • USAID ЛІНК висвітлює зелені закупівлі на заході ТППУ

  29 лютого 2012, Київ — USAID ЛІНК зробив презентацію на тему політики й практики “зелених закупівель” на конференції “Міжнародний досвід “чистого виробництва” в Україні”, яка проходила у Торгово-промисловій палаті України.


 • USAID ЛІНК представив перший проект стратегії розвитку системи держзакупівель для України

  28 лютого 2012, Київ — USAID ЛІНК презентував “Попередній перший проект Стратегії розвитку системи державних закупівель України” на першому засіданні Координаційної ради, створеної, щоб зібрати широкий спектр думок для підготовки стратегії.


 • USAID ЛІНК продовжив проведення виїзних круглих столів з питань розвитку системи державних закупівель

  14-15 лютого 2012, Івано-Франківськ / Чернівці — USAID ЛІНК продовжив серію круглих столів на регіональному й муніципальному рівні для обговорення актуальних питань підготовки Національної стратегії розвитку системи державних закупівель.


 • USAID ЛІНК продовжив регіональне й місцеве обговорення розвитку державних закупівель

  31 січня – 2 лютого 2012, Харків / Суми / Чернігів — USAID ЛІНК продовжив обговорення майбутньої Національної стратегії розвитку системи державних закупівель у регіонах України.


 • USAID ЛІНК завершив другий тиждень обговорень розвитку державних закупівель із замовниками на місцевому й регіональному рівні

  23-27 січня 2012, Дніпропетровськ / Запоріжжя / Донецьк / Луганськ — USAID ЛІНК продовжив виїзні круглі столи у регіонах України для обговорення актуальних питань підготовки Національної стратегії розвитку державних закупівель.


 • USAID ЛІНК обговорив розвиток державних закупівель із замовниками на місцевому й регіональному рівні

  19-20 січня 2012, Житомир / Вінниця — USAID ЛІНК розпочав серію засідань круглих столів у регіонах України для обговорення актуальних питань підготовки Національної стратегії розвитку державних закупівель.


 • ВР прийняла закон, що розширює мережу ЄДЦ

  3 листопада 2011, Київ — Верховна Рада у другому читанні та в цілому ухвалила законопроект, який зобов’язує Раду Міністрів АРК та облдержадміністрації створити регіональні єдині дозвільні центри (ЄДЦ), що видають документи дозвільного характеру суб’єктам господарської діяльності, та подала його на підпис Президенту. У разі підписання, відповідний закон набере чинності 3 січня 2012 р.


 • ВР внесла зміни до Митного кодексу

  3 листопада 2011, Київ — Верховна Рада прийняла Закон “Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України”.


 • Кабмін прийняв низку документів з харчової безпеки

  28 жовтня – 1 листопада 2011, Київ — Кабінет Міністрів України офіційно опублікував чотири документи, прийняті з метою підвищення харчової безпеки в Україні, до розробки яких було залучено USAID ЛІНК.


 • USAID ЛІНК взяв участь в обговоренні стратегії розвитку державних закупівель

  5 жовтня 2011, Київ — Радник з правових питань USAID ЛІНК Олександр Кравченко зробив презентацію на круглому столі “Громадське обговорення підходів до підготовки стратегії розвитку державних закупівель в Україні”.


 • Президент підписав закон про земельний кадастр

  2 серпня 2011, Київ — Президент Янукович підписав закон про земельний кадастр, прийнятий Верховною Радою 7 липня 2011 р.


 • ВР зареєструвала два законопроекти про ринок земель

  18-19 липня 2011, Київ — З інтервалом в один день Верховна Рада зареєструвала два проекти закону “Про ринок земель” – № 9001, внесений депутатом Григорієм Смітюхом, і потім № 9001-1, ініційований Кабінетом Міністрів. Обидва законопроекти передані на розгляд Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин.


 • ВР зареєструвала законопроект для внесення змін в порядок оподаткування туристичних послуг

  16 липня 2011 — У Верховні Раді України зареєстровано проект закону про внесення змін до статті податкового кодексу, у якій ідеться про оподаткування туристичних послуг.

сторінки: 1 2 3 →

Записів/сторінок - 42 / 3
Показані записи - 1 .. 15

Корисні посилання