Завдання та заходи » Удосконалення роботи єдиних дозвільних офісів
Удосконалення роботи єдиних дозвільних офісів

Огляд

Одним із завдань проекту є покращення системи адміністративних послуг бізнесу в Криму. Для виконання цього завдання проект ЛІНК надає допомогу містам та районам Криму в удосконаленні роботи єдиних дозвільних офісів, забезпеченні більшої доступності інформації щодо отримання дозволів на ведення підприємницької діяльності.

14 вересня 2010Євпаторія, Автономна Республіка Крим
Євпаторія удосконалила порядок отримання дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг

У Євпаторії, АРК, офіційно оприлюднено змінений порядок отримання дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг, який було підготовлено з допомогою проекту USAID ЛІНК, і який, як очікується, значно заощадить час і гроші підприємців.

2 вересня 2010Сімферополь, Автономна Республіка Крим

Фотогалерея>
Урочисто відкрито Кримський республіканський та Сімферопольський міський єдиний дозвільний центр

2 вересня 2010 — Голова Ради міністрів АРК Василь Джарти перерізав стрічку на вході до Кримського республіканського та Сімферопольського міського єдиного дозвільного центру, створеного з допомогою проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність” (ЛІНК). В урочистому відкритті центру взяв участь директор проекту USAID ЛІНК Говард Окман, який виступив з вітальним словом перед присутніми на церемонії посадовцями, підприємцями та представниками ЗМІ.

 • 26 серпня 2010Євпаторія, Автономна Республіка Крим

 • У Євпаторії керівники дозвільних органів обговорили шляхи удосконалення роботи Дозвільного центру
  Міський голова Євпаторії Андрій Даниленко провів нараду з керівниками дозвільних органів у місті щодо удосконалення роботи його Дозвільного центру.
 • 29 липня 2010 , Автономна Республіка Крим
  USAID ЛІНК провів два навчальні заходи для дозвільної системи Криму
  У Сімферополі USAID ЛІНК спільно з Держкомпідприємництва та Міністерством економіки АРК провів два семінари для представників дозвільних органів та адміністраторів дозвільних центрів Криму.

 • 27 липня 2010
  Підписано закон, що дозволяє здійснювати господарську діяльність на підставі декларації

  27 липня 2010 — Президент Янукович підписав закон, що вносить зміни до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”. Новий закон дозволяє суб’єктам господарювання здійснювати законну діяльність на підставі подання відповідної декларації, а не отримання дозволу, за винятком тих видів діяльності, які, згідно з визначеним Кабміном переліком, не можна здійснювати на підставі подання декларації.

 • 23 липня 2010
  Президент підписав закон, що створює єдине правове поле у сфері регуляторної політики
  Президент Янукович підписав закон, який вносить зміни до 29 інших законів, завдяки чому вони будуть приведені у відповідність із Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

 • 6 липня 2010 , Автономна Республіка Крим
  Кримський уряд затвердив план заходів щодо удосконалення дозвільної системи
  Рада міністрів АРК затвердила план заходів на 2010 р., спрямованих на вдосконалення дозвільної системи у сфері господарської діяльності автономної республіки.
 • 6 липня 2010 , Автономна Республіка Крим
  Голова кримської Ради міністрів зажадав прискорити створення єдиних дозвільних центрів
  Голова Ради міністрів АРК Василь Джарти дав доручення міським головам і головам райдержадміністрацій, вимагаючи прискорити створення єдиних дозвільних центрів з метою підтримки бізнесу та малого підприємництва.
 • 1 липня 2010
  ВР ухвалила законопроект для створення єдиного правового поля у сфері регуляторної політики
  Верховна Рада ухвалила проект закону, яким вносить зміни до 29 інших законів, завдяки чому вони будуть приведені у відповідність із Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
 • 30 червня 2010Джанкой, Автономна Республіка Крим
  USAID ЛІНК і Джанкойський район підписали Протокол про наміри удосконалити роботу дозвільного центру
  Проект USAID ЛІНК і Джанкойська районна державна адміністрація, АРК, підписали протокол про наміри співпрацювати в покращенні функціонування Джанкойського районного дозвільного центру.
 • 21 червня 2010Севастополь
  Фотогалерея>
  Севастополь відкрив дозвільний центр

  Севастопольська міська державна адміністрація відкрила Єдиний дозвільний центр, зібравши під одним дахом адміністраторів з чотирьох районів міста та представників різноманітних дозвільних органів.
 • 17 червня 2010Армянськ, Автономна Республіка Крим
  Армянськ вирішив удосконалити функціонування Дозвільного центру
  У рамках співробітництва м. Армянськ з проектом USAID ЛІНК керівництво міста ухвалило два документи з метою удосконалення діяльності його Дозвільного центру: рішення виконавчого комітету від 10.06.2010, в якому мова йде про функціонування центру за принципом організаційної єдності, і розпорядження міського голови від 17.05.2010 “Про організацію роботи Дозвільного центру м. Армянська“.
 • 4 червня 2010
  Президент підписав закон про впорядкування дозвільних процедур
  Президент Янукович підписав Закон України № 2185-V “Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування дозвільних процедур”, що набирає чинності з дня його опублікування.
 • 26 травня 2010 – , Автономна Республіка Крим
 • ЛІНК і Сімферополь підписали Протокол про наміри покращити роботу єдиного дозвільного центру
  Проект ЛІНК і Сімферопольська міська рада підписали Протокол про наміри співпрацювати у вдосконаленні діяльності Сімферопольського єдиного дозвілього центру.
 • ХЕРСОНСЬКИЙ ЄДИНИЙ ОФІС ПОДІЛИВСЯ ДОСВІДОМ З КРИМЧАНАМИ
  26 квітня 2010 р. проект USAID ЛІНК організував поїздку групи кримських посадовців на три дні до Херсону – для вивчення досвіду цього міста у створенні та функціонуванні єдиного дозвільного центру.

   


 • Всеукраїнська конференція підвела підсумки роботи "єдиних вікон" в Україні

  15-17 листопада 2011, Сімферополь, АРК — USAID ЛІНК, у співпраці з Державним комітетом з регуляторної політики і підприємництва та Міністерством економічного розвитку і торгівлі Автономної Республіки Крим, провів першу національну конференцію для державних реєстраторів єдиних дозвільних центрів (ЄДЦ) і представників обласних державних адміністрацій.


 • У Джанкої відкрито спільний дозвільний центр для міста й району

  7 липня 2011 — Відкриття першого в Криму спільного міського й районного єдиного дозвільного центру (ЄДЦ) має на меті оптимізувати процес надання дозволів і для дозвільних органів, і для підприємців.


 • У Білогірському районі відкрито оновлений Дозвільний центр

  2 червня 2011 — У кримському Білогірську відбулося урочисте відкриття Дозвільного центру Білогірського району, оновленого з допомогою USAID ЛІНК, та його презентація підприємцям і представникам республіканської, районної та місцевої влади.


 • USAID ЛІНК провів навчання для кримських ЄДЦ

  19-20 травня 2011 — У Сімферополі та потім Феодосії USAID ЛІНК спільно з Радою Міністрів АРК провів семінари-тренінги “Питання функціонування дозвільних центрів Автономної Республіки Крим”.


 • USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу ЄДЦ з Ялтою

  28 лютого 2011 — USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу Єдиного дозвільного центру (ЄДЦ) з Ялтинською міською радою АРК.


 • USAID ЛІНК привіз адміністраторів ЄДЦ на навчання до Львова

  22-24 лютого 2011 — USAID ЛІНК організував і провів навчальну поїздку до Львівського єдиного дозвільного центру (ЄДЦ) для представників ряду міст і районів Криму включно з Севастополем, а також Волинської, Івано-Франківської, Луганської, Одеської, Рівненської, Херсонської та Чернівецької областей.


 • USAID ЛІНК і кримське Мінекономіки обговорили подальшу співпрацю

  18 січня 2011 — У Міністерстві економіки АРК відбулася робоча зустріч представників USAID ЛІНК з першим заступником міністра економіки Криму Ігорем Гурським, під час якої було обговорено подальшу співпрацю між проектом і міністерством у 2011 р.


 • Севастопольська адміністрація закріпила статус Севастопольського єдиного дозвільного центру

  17 січня 2011 — Севастопольська міська державна адміністрація прийняла розпорядження, яким створила свій єдиний дозвільний центр (ЄДЦ) та усунула труднощі в його функціонуванні через відсутність у нього чіткого правового статусу.


 • USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу ЄДЦ з Сімферопольським районом Криму

  21 грудня 2010 — USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу Єдиного дозвільного центру (ЄДЦ) з Сімферопольською райдержадміністрацією АРК.


 • USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу ЄДЦ з Кіровським районом Криму

  14 грудня 2010 — USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу Єдиного дозвільного центру (ЄДЦ) з Кіровською райдержадміністрацією АРК.


 • Адміністратори ЄДЦ з півдня та сходу їздили вчитися на захід

  7-9 грудня 2010 — USAID ЛІНК організував і провів навчальну поїздку до Львівського єдиного дозвільного центру (ЄДЦ) для адміністраторів ЄДЦ й відповідних посадовців міських рад і районних адміністрацій з ряду міст і районів Криму та Луганської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.


 • USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу ЄДЦ з Чорноморським районом Криму

  30 листопада 2010 — USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу Єдиного дозвільного центру (ЄДЦ) з Чорноморською райдержадміністрацією АРК.


 • USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу ЄДЦ з Первомайським районом Криму

  15 листопада 2010 — USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу Єдиного дозвільного центру (ЄДЦ) з Первомайською райдержадміністрацією АРК.


 • USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу ЄДЦ з Сакським районом Криму

  18 жовтня 2010 — USAID ЛІНК підписав Протокол про наміри удосконалити роботу Єдиного дозвільного центру (ЄДЦ) з Сакською райдержадміністрацією АРК.


 • USAID ЛІНК підписав Протоколи про наміри удосконалити роботу ЄДЦ з п'ятьма кримськими районами

  12 жовтня 2010 — USAID ЛІНК підписав Протоколи про наміри удосконалити роботу Єдиних дозвільних центрів (ЄДЦ) з державними адміністраціями Красногвардійського, Красноперекопського, Нижньогірського, Роздольненського та Совєтського районів АРК.

сторінки: 1 2 3 →

Записів/сторінок - 35 / 3
Показані записи - 1 .. 15

Корисні посилання