Завдання та заходи » Посилення конкурентоспроможності секторів економіки
Посилення конкурентоспроможності секторів економіки

 • USAID ЛІНК, "АСТРА" розпочали спільний проект з промоції холодного зберігання

  9 вересня 2011, Київ — Реалізуючи спільну ініціативу з USAID ЛІНК, ТОВ ”АСТРА” – постачальник обладнання для холодного зберігання з Дніпропетровської області – встановила холодильний модуль на оптовому сільськогосподарському ринку “Столичний” у Києві.


 • USAID ЛІНК провів семінар з аналізу ринку для хімічної галузі Луганської області

  6-8 вересня 2011, Сєвєродонецьк, Луганська область — USAID ЛІНК провів семінар “Аналіз ринку” для консалтингових фірм і виробничих підприємств Північно-західного субрегіону Луганської області.


 • USAID ЛІНК навчав хімічні компанії Північно-західного луганського субрегіону продажам і маркетингу

  11-15 липня 2011 — У Сєвєродонецьку Луганської області USAID ЛІНК провів п’ятиденний курс навчання “Продажі та маркетинг” для 30 представників 26 компаній хімічної галузі – і державних, і приватних – Північно-західного субрегіону Луганської області.


 • USAID ЛІНК, IIFSQ провели другий цикл курсу з гігієни та управління безпечністю харчових продуктів для кримських ресторанів

  13-14 липня 2011 — У Євпаторії USAID ЛІНК та його партнер Міжнародний інститут безпечності та якості харчових продуктів (IIFSQ) провели дводенне навчання з гігієни та управління безпечністю харчових продуктів для керівників і працівників місцевих закладів харчування.


 • USAID ЛІНК підтримав фестиваль морепродуктів у Севастополі

  1-2 липня 2011 — Перший гастрономічний фестиваль “Мідійний експрес” у Севастополі мав на меті популяризувати морські продуктів харчування та місцевих виробників цієї продукції. USAID ЛІНК підтримав захід, покривши витрати на друк пов’язаних з фестивалем промоматеріалів, таких, як футболки, шапочки, меню тощо.


 • USAID ЛІНК, IIFSQ провели у Севастополі навчання з гігієни та безпечності харчових продуктів для ресторанів та кафе

  29-30 червня 2011 — У Севастополі USAID ЛІНК та його партнер Міжнародний інститут безпечності та якості харчових продуктів (IIFSQ) провели навчання “Розробка та впровадження системи управління безпечністю продукції на підприємствах ресторанного бізнесу” для керівників і працівників місцевих закладів харчування.


 • USAID ЛІНК навчав хімічні підприємства Північно-західного луганського субрегіону бізнес-культурі

  7-9 червня 2011 — У Сєвєродонецьку USAID ЛІНК провів навчання з питань міжнародної культури ведення бізнесу у хімічній галузі для членів хімічного кластеру Північно-західного субрегіону Луганської області, до якого входять міста Лисичанськ, Рубіжне та Сєвєродонецьк, а також Кремінський район Луганської області.


 • USAID ЛІНК, IIFSQ провели семінар з питань управління безпекою морепродуктів

  1 червня 2011 — У Севастополі, USAID ЛІНК спільно з Міжнародним інститутом безпеки та якості продуктів харчування (IIFSQ) провели семінар “Управління якістю та безпекою під час переробки риби та морепродуктів”. У заході взяли участь 30 представників членів і партнерів Асоціації “Кластер “Продукти моря” – виробників та переробників морепродуктів, ресторанів, контролюючих органів, навчальних організацій.


 • День поля поширив знання ефективного ведення плодоовочевого бізнесу

  30 липня 2010 — У Бахчисарайському районі АРК проект USAID ЛІНК організував і провів семінар у формі Дня поля на землі місцевого фермера.


 • USAID ЛІНК провів у Криму семінари з інвестицій приватного сектора

  13-14 липня — USAID ЛІНК провів два одноденні семінари за своєю програмою “Пошук інвестиційних проектів” – у Сімферополі 13 липня та у Севастополі наступного дня.


 • Проект ЛІНК, "Одун-базар къапусы" представили кримсько-татарські етнографічні тури

  18 червня 2010 — У Євпаторії, АРК, проект USAID ЛІНК і Кримсько-татарський культурно-етнографічний центр “Одун-базар къапусы“ презентували нові культурно-етнографічні тури представникам туристичної галузі та медіа Криму.


 • USAID ЛІНК, асоціація "Гостинність" представили туристичні можливості Тарханкуту

  11-12 червня 2010 – USAID ЛІНК спільно з кримською асоціацією “Гостинність” організували дводенну презентацію туристичного потенціалу та активних надавачів послуг у Чорноморському на півострові Тарханкут – західно-кримському регіоні, що є менш популярним за Південний берег Криму. Історичні та природні місця території, а також об’єкти для розміщення гостей були показані провідним кримським туроператорам та представникам галузі, які відвідали захід, з інших регіонів Криму.


 • USAID презентував свої ініціативи у Севастополі

  3 червня 2010  Представники USAID і ЛІНК презентували підтримувані USAID ініціативи з міжмуніципальної координації та розвитку кластерів на V Міжнародній науково-практичній конференції “Інноваційні інструменти та кластерний підхід в реалізації державної регіональної політики: досвід України та інших країн”, що проводилася в Севастополі.


 • USAID Project Promotes Crimean Produce Suppliers to Sagro

  2009-12-18 - LINC project met the Kyiv-based agricultural company Sagro, which is planning to create a logistics center in Crimea, to provide them a database of potential Crimean fruits and vegetables suppliers.


 • USAID Project Organizes a Roundtable on WTO in Simferopol

  2009-12-11 - LINC project organized a round table on “Impact of Ukraine's WTO Accession on the Agrarian Sector” in its office in Simferopol, Crimea. The event, attended by representatives from Crimea's agricultural sector, aimed at discussing opportunities and prospects for agrarians arising from Ukraine’s membership in WTO.

сторінки: 1 2 →

Записів/сторінок - 18 / 2
Показані записи - 1 .. 15

Корисні посилання