Розвиток сільського господарства

 • USAID ЛІНК провів майстер-клас з бізнес-планування

  6 березня 2012, c. Маленьке, Сімферопольський р-н, АРК — Радник із конкурентоспроможності проекту USAID ЛІНК Віталій Рутус провів майстер-клас із бізнес-планування для студентів Кримського агропромислового коледжу.


 • USAID ЛІНК, УКАБ провели міжнародну конференцію з комерційного плодоовочівництва

  16 лютого 2012, Київ — USAID ЛІНК та Український клуб аграрного бізнесу організували та провели III Міжнародну конференцію “Комерційне плодоовочівництво в Україні 2012”.


 • USAID ЛІНК провів інформаційний семінар для кримських фермерів

  27 січня 2012, Сімферополь, АРК — USAID ЛІНК провів семінар з питань ефективного виробництва і зберігання сільськогосподарської продукції. У заході взяли участь понад 70 фермерів, сільгоспвиробників, представників місцевих та регіональних органів влади, експертів по сільському господарству.


 • USAID ЛІНК проводить семінари із залучення фінансування для малих сільгоспвиробників

  14 грудня 2011, смт. Роздольне, АРК — USAID ЛІНК провів у Роздольному семінар із залучення фінансів для малих сільськогосподарських виробників. Захід зібрав понад 20 фермерів, керівників невеликих підприємств і співробітників місцевої адміністрації. Семінар провів Олександр Ничипорук, кандидат економічних наук та досвідчений практикуючий економіст.


 • USAID ЛІНК спонсорував, узяв участь у міжнародній конференції з холодної логістики

  12 грудня 2011, Київ — USAID ЛІНК підтримав ІІ Міжнародну конференцію “Холодна логістика в Україні”, організовану Асоціацією “Холодна Логістика України” (UCCA). Експерт USAID ЛІНК взяв учать у секційних дискусіях в рамках заходу.


 • Семінари USAID ЛІНК по земельній реформі та законодавству пройшли в районах Криму

  21-24 листопада 2011, Первомайське/Роздольне/Нижньогірський/Совєтський, АРК — USAID ЛІНК продовжив серію семінарів по земельному законодавству та перспективам його зміни після 1 січня 2012 року.


 • Кримські аграрії дізналися про земельне законодавство та перспективи земельної реформи

  10 листопада 2011, с. Маленьке, АРК — USAID ЛІНК організував семінар із земельного законодавства та перспектив його зміни після 1 січня 2012 року – дати, на яку українським урядом заплановано скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.


 • USAID ЛІНК підтримав і взяв участь у семінарі з холодної логістики

  26 жовтня 2011, Київ — USAID ЛІНК та Європейський банк реконструкції та розвитку стали спонсорами семінару “Міжнародні стандарти якості в холодній логістиці: практика й перспективи впровадження в Україні”, організованого Асоціацією “Холодна Логістика України” (UCCA).


 • USAID ЛІНК просвіщає кримських виробників сільськогосподарської продукції щодо технологій зберігання й переробки

  26-30 вересня 2011, Бахчисарай/Первомайське/Нижньогірський/Кіровське/Роздольне, АРК — USAID ЛІНК провів серію семінарів, присвячених технологіям зберігання та переробки сільгосппродукції для Кримських виробників і членів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.


 • USAID ЛІНК спонсорував виставку “Золоті грона винограду” в Криму

  2 вересня 2011, Сімферополь — USAID ЛІНК та “Український проект розвитку плодоовочівництва” Агентства Канади з міжнародного розвитку (CIDA) спільно надали спонсорську підтримку проведенню виставки “Золоті грона винограду”. Під час заходу відбулося нагородження кращих українських виноградарів, учасники обмінялися передовим досвідом.


 • USAID ЛІНК спонсорував участь кримських виробників яблук у конференції

  11-12 серпня 2011, Київ — Сім кримських виробників яблук за підтримки USAID ЛІНК взяли участь у конференції “Яблучний бізнес в Україні”, організованій АПК-Інформ. Захід дозволив учасникам ознайомитися з передовим досвідом у яблучному бізнесі, обговорити його проблеми й перспективи в Криму, встановити нові ділові контакти.


 • Кримські виноградарі вивчали вирощування на перголі в Італії

  31 липня – 8 серпня 2011, Італія — USAID ЛІНК провів навчальну поїздку до Італії для десяти кримських виробників столового винограду з метою вивчення передових технологій його вирощування на перголі.


 • Проекти USAID, Земельна спілка провели семінар щодо законопроекту про ринок земель

  21 липня 2011 — У Сімферополі USAID ЛІНК спільно з проектом USAID “Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні” та Земельною спілкою України провели захід з метою обговорити проект Закону “Про ринок земель”.


 • Кримські виробники лікарських трав переймали досвід колег з Полтавщини й Житомирщини

  11-14 липня 2011 — USAID ЛІНК організував і провів навчальну поїздку до Лубен Полтавської області та Новограда-Волинського Житомирської області для групи виробників лікарських трав з кримських кооперативів з метою вивчення місцевого досвіду застосування сучасних технологій вирощування, збирання, переробки та пакування.


 • USAID ЛІНК провів семінар для кримських виробників лікарських трав

  8 липня 2011 — У селі Зуя Білогірського району Криму USAID ЛІНК провів для виробників лікарських трав семінар, присвячений питанням вирощування, збирання та збуту.

сторінки: 1 2 3 4 →

Записів/сторінок - 48 / 4
Показані записи - 1 .. 15