Розвиток туристичного сектору

 • USAID ЛІНК зібрав разом фермерів і рестораторів Криму

  23 березня 2012, Сімферополь, АРК — Проект USAID ЛІНК організував семінар-зустріч кримських аграріїв і професіоналів ресторанно-готельного бізнесу для обговорення можливих точок дотику та співпраці.


 • Семінари USAID ЛІНК щодо законодавчих нововведень набувають популярності

  13 березня 2012, Коктебель / 15 березня 2012, Керч, АРК — Напередодні туристичного сезону семінари щодо нових правил ведення обліку та оподаткування послуг тимчасового розміщенняв зібрали 250 підприємців, власників і керуючих малими готелями і гостьовими будинками в Коктебелі та Керчі.


 • USAID ЛІНК бере участь у розробці пішохідної туристичної зони в Бахчисараї

  14 березня 2012, Бахчисарай, АРК — Експерти USAID ЛІНК надали підтримку робочій групі зі створення пішохідної туристичної зони в історичному центрі Бахчисарая.


 • USAID ЛІНК провів другий семінар з інтернет-маркетингу для туристичних компаній

  14 березня 2012, Сімферополь, АРК — USAID ЛІНК провів другий семінар з ефективного маркетингу в інтернеті для директорів і менеджерів туристичних компаній, що займаються продажем туристичних продуктів через онлайнові ресурси.


 • USAID ЛІНК допомагає малим готелям просувати себе через мережу Фейсбук

  12 березня 2012, Сімферополь, АРК — USAID ЛІНК, спільно з Асоціацією малих готелів Криму і веб-студією Kport, провели семінар з використання соціальної мережі Фейсбук для просування малих готелів і гостьових будинків.


 • Подільсько-Буковинське намисто прикрасило український павільйон на ITB

  7-11 березня 2012, Берлін, Німеччина — Кам’янець-Подільський, Хотин і Чернівці – три міста Буковинсько-Подільського регіону – представили себе як спільну туристичну дестинацію на 46-й Міжнародній туристичній біржі – ITB Berlin – одній з найголовніших виставок у світі в галузі туризму.


 • USAID ЛІНК провів ще один семінар для гідів у Буковинсько-Подільському регіоні

  1-9 березня 2012, Чернівці — USAID ЛІНК провів курс “Обмін кращими практиками проведення екскурсій” для 14 англомовних гідів з буковинської столиці, щоб навчити їх міжнародним стандартам професії. Дванадцять з 14 успішно склали іспити на отримання міжнародного сертифікату Всесвітньої федерації асоціацій туристичних гідів (WFTGA).


 • Посольство США організувало виставку кримськотатарського мистецтва

  6 березня 2012, Київ — Посол США Джон Ф. Теффт відкрив виставку кримськотатарського мистецтва під час заходу, названого “інаугураційним” для приміщення відповідного призначення у новому Посольстві США.


 • USAID ЛІНК взяв участь у XXI міжнародній виставці "Крим. Курорти. Туризм"

  29 лютого – 1 березня 2012, Ялта, АРК — Фахівці проекту USAID ЛІНК взяли участь в роботі XXI міжнародної туристичної виставки, що її провело Міністерство курортів і туризму Криму в Ялті.


 • USAID ЛІНК підтримує просування Криму і кримського бізнесу через Твіттер

  25 лютого 2012, Сімферополь, АРК — USAID ЛІНК, у співпраці з проектом USAID У-Медіа та веб-студією Kport, провів семінар, присвячений можливостям маркетингу та просування туризму через соціальні мережі.


 • USAID ЛІНК навчав кам’янецьких і хотинських гідів

  16-24 лютого 2012, Кам’янець-Подільський, Хмельницька область — Тринадцять гідів з Кам’янця-Подільського та сусіднього Хотина Чернівецької області пройшли курс USAID ЛІНК “Обмін кращими практиками проведення екскурсій” та взяли участь в екзаменах для міжнародної сертифікації.


 • USAID ЛІНК опублікував посібник з роботи туристських інформаційних центрів в Україні


  23 лютого 2012, Сімферополь, АРК — USAID ЛІНК опублікував посібник, що розглядає правничі основи діяльності ТІЦ в Україні та аналізує організаційно-правові форми, що усталилися на практиці.


 • USAID ЛІНК допомагає Асоціації малих готелів Криму розробляти стратегію розвитку

  17-18 лютого 2012, Судак, АРК — Робоча група Асоціації власників малих готелів Криму (АВМОК) зібралася в Судаку, щоб обмінятися ідеями, обговорити та узгодити основні елементи стратегії розвитку Асоціації і плану дій на 2012 рік. Фахівці проекту USAID ЛІНК надали експертну допомогу роботі групи.


 • USAID ЛІНК сприяє встановленню зв'язків і співробітництва між ТІЦ

  17 лютого 2012, Сімферополь, АРК — USAID ЛІНК провів семінар з метою навчання та налагодження зв’язків серед кримських туристично-інформаційних центрів (ТІЦ), а також співробітництва з аналогічними центрами в інших регіонах України.


 • USAID ЛІНК підтримує проведення виставки кримської майстрині

  2 лютого 2012, Сімферополь, АРК — Марія Корнієнко, кримська майстриня з виробів із натуральної шкіри, яка проживає і працює у Феодосії, відкрила свою персональну виставку картин і аксесуарів зі шкіри та хутра. Виставка проходить за сприяння проекту USAID ЛІНК в рамках підтримки кримських майстрів у створенні привабливих для туристів і конкурентоспроможних кримських сувенірів.

сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 →

Записів/сторінок - 114 / 8
Показані записи - 1 .. 15